Hakkımızda

Soyer - Gıda, Tarım ve Hayvancılık

Kurucumuz Eren Göksoy ve Ersin Göksoy; ailesinin gıda sektöründe uzun yıllar edindiği tecrübelere dayanarak 2011 yılında gıda, tarım ve hayvancılık sektöründe faaliyet göstermek üzere Soyer Gıda’yı kurmuştur.

Firmamızın ana faaliyet konusu hayvancılık, tarım ürünleri ve buna bağlı olarak bireysel ve endüstriyel tüketicilere kaynağı belli, üretim sürecinin tamamen şeffaf olduğu doğal et tedariğidir.

Şirketimiz bu faaliyetleriyle birlikte ana faaliyet konusuyla bağlantılı olarak tamamen doğal donuk yöresel unlu mamuller üreterek sizlere sunmaktadır. Donuk unlu mamullerimizin en önemli özelliği ise içerdiği tüm et ürünlerinin kendi etlerimizden sağlanmış olması ve üretim sürecinde tamamen geleneksel yöntemlerin kullanılmasıdır.


Misyonumuz

Hiçbir ticari kazanımın kaliteli ve doğal üründen, en önemlisi insan sağlığından üstün olmadığını benimseyerek geçirdiğimiz 60 yıllık ticari hayatımız bizim temel misyonumuzdur. Kısaca, sağlıklı ve doğal ürünler tüketmek herkesin hakkıdır diyoruz ve tüm imkânlarımızla bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz tüm sektörlerde doğal ve sağlıklı hammaddelerden vazgeçmiyor, geleneksel yöntemlerle üretim yapıyoruz. Bu sebep ile büyük pazar paylarına sahip olamıyor, çok büyük kitlelere ulaşamıyoruz. Fakat hedefimiz ulaşabildiğimiz siz değerli müşterilerimizde %100 güven ve memnuniyet hissi oluşturmaktır. İstiyoruz ki marka bilinirliğimiz kalite ve doğallığımızdan gelsin.

Markalarımız

WhatsApp chat